Низькопінний потужний промисловий лужний миючий засіб FLOWEY FLOORTEC1 FT1

338,00
грн
Низькопінний потужний промисловий лужний миючий засіб. Спеціально розроблений для жорстких умов, радикально розчиняє будь-які жиро-масляні забруднення, такі як: олії, жир, сажа, різні похідні нафти, бруд тваринного походження.

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ: Промисловість, металургія, цехи, сільське господарство, бруківка, автозаправочні комплекси, СТО, метро, ​​аеропорти, залізничні станції, очищення сміттєвих баків і т.д.

Типи поверхонь: Бетон, керамічні вироби, граніт, камінь, смола, епоксидна смола, поліуретан.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Регулярне обслуговування: Розведіть FT1 від 1 - 3% в машині залежно від ступеня забруднення, прибирайте у звичайному режимі.
Сильні забруднення: Розведіть FT1 від 10-50%, розпороште на поверхню, яку очищатимете, залиште на 3-5 хв, потім приберіть за допомогою вашої миючої машини.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.
Очищення, очищувач поверхонь