Ультра потужна активна піна FLOWEY BOOST CLEANER EXTRA B33

225,00
грн
Безконтактна піна. Нове покоління миючого засобу. Особливо добре зарекомендувала себе при усуненні з кузова та всієї поверхні транспортних засобів: дорожнього бруду, комах, вуглецевого пилу гальм. Застосовується для миття вантажного, комерційного та легкового транспорту. Успішно застосовується для попереднього миття автомобіля. Адаптовано для використання під низьким та високим тиском попереднього миття.

- Може застосовуватись на автомийках самообслуговування
- Усуває дуже швидко: комах-бруд-вуглецеві забрудненя.
- Підходить для низького та високого тиску.
- Містить спеціальні антистатичні компоненти.
- Густа вершкова піна.
- Не зменшує блиск лаку.
- Спрощує полоскання.
- Залишає чистий кузов автомобіля.

ДОЗУВАННЯ
Попереднє миття: 3 – 5%
Високий тиск: 1/3-5 – 1/15 на виході

УВАГА
Ми не рекомендуємо наносити на відкритому сонці та на гарячу поверхню. Не залишайте B33 BOOST CLEANER EXTRA висихати на машині.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Фізично: коричнева рідина; pH нерозведений: 13.5; щільність: 1.13; Навколишнє середовище: продукт відповідає критеріям біодеградації, визначеним в Регламенті (ЄС) № 648/2004 щодо миючих засобів.

ОБЕРЕЖНО
R34: Викликає опіки. S20: Під час використання не їсти та не пити. S23: Не дихати дим. S26: У разі потрапляння в очі промити негайно багато води і звернутися за медичною допомогою. S36/37/39: Носіть відповідний захисний одяг, рукавички та захист для очей/обличчя.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.
Активна піна автопіна