Червона парфумована активна піна FLOWEY BOOST CLEANER RED PERFUMED B31

234,00
грн
Парфумована безконтактна піна. Нове покоління миючого засобу.

Застосовується для миття: вантажного, комерційного та легкового транспорту. Успішно застосовується для попереднього миття кузова та всієї поверхні автомобіля.

- Може застосовуватись на автомийках самообслуговування
- Усуває дуже швидко: комах-бруд-вуглецеві забрудненя.
- Підходить для низького та високого тиску.
- Містить спеціальні антистатичні компоненти.
- Дуже приемний аромат.
- Густа вершкова піна.
- Не зменшує блиск лаку.
- Спрощує полоскання.
- Залишає чистий кузов автомобіля.

ДОЗУВАННЯ
Попереднє миття: 3 – 5%
Високий тиск: 0.5 – 1% на виході

УВАГА
Ми не рекомендуємо наносити на відкритому сонці та на гарячу поверхню. Не залишайте  BOOST CLEANER RED PERFUMED B31 висихати на машині.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Фізично: червона рідина; pH нерозведений: 13.5; щільність: 1.13; Навколишнє середовище: продукт відповідає критеріям біодеградації, визначеним в Регламенті (ЄС) № 648/2004 щодо миючих засобів.

ОБЕРЕЖНО
R34: Викликає опіки. S20: Під час використання не їсти та не пити. S23: Не дихати дим. S26: У разі потрапляння в очі промити негайно багато води і звернутися за медичною допомогою. S36/37/39: Носіть відповідний захисний одяг, рукавички та захист для очей/обличчя.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.
Активна піна із запахом автопіна