Дуже потужний засіб для видалення бітуму, смоли та жиру FLOWEY HEAVY DUTY TAR REMOVER W21

833,00
грн

Дуже потужний засіб для видалення бітуму, смоли та жиру з поверхні. Засіб повністю емульгується у воді, внаслідок чого його можна легко змити.


Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.


ЗАСТОСУВАННЯ:

Можна наносити розпиленням або нанести на суху ганчірку. Залиште на кілька хвилин, потім ретельно промийте чистою водою.


УВАГА!
hydrocarbons C10-13 n-alkanes, isoalkanes, cyclics <2% aromatics, 2-butoxyethanol, isotridecanol ethoxylate, coconut oil diethanolamine condensate. Горюча рідина. Може бути шкідливим для здоров’я при контакті зі шкірою або вдиханні. Спричиняє легке подразнення шкіри.
Спричиняє ушкодження очей важкого ступеню. Може бути смертельним при проковтуванні і проникненні у дихальні шляхи. Тримати подалі від відкритого полум’я і гарячих поверхонь.Не палити. Носити захисні рукавиці/захисний одяг/засіб для захисту очей/засіб для захисту обличчя.
ПРИ ПРОКОВТУВАННІ: Негайно зателефонувати у ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ОТРУЙНИХ РЕЧОВИН/ лікарю. НЕ викликати блювання. ПРИ ВДИХАННІ: При поганому самопочутті зателефонувати у ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ОТРУЙНИХ РЕЧОВИН/лікарю. ПРИ КОНТАКТІ З ОЧИМА: Впродовж кількох хвилин обережно промити водою. По можливості, зняти контактні лінзи (якщо такі є). Промивати далі. Зберігати під замком. Вміст/ємність утилізувати згідно з місцевими приписами.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.

Очищення