Очищувач двигуна FLOWEY MOTOR CLEANER М1

315,00
грн
Екологічний очіщувач двигуна на основі поверхнево- активних речовин рослинного походження. Формула MOTOR CLEANER дотримується вимог відповідно до стандарту VDA та продукт не пошкоджує деталі двигуна, такі як алюміній, пластмаса, з'єднання.
Дуже якісно та економно видаляє забруднення, характерні для моторного відсіку.

ДОЗУВАННЯ:
Використовуйте розведений до 20% водою. Розпіліть на двигун MOTOR CLEANER та розтирайте плями. Залиште засіб на кілька хвилин працювати, потім змійте під тиском.
Щоб не пошкодити тендітні поверхні, ми рекомендуємо НЕ перевищувати 20% розчин.

ЗБЕРІГАННЯ:
Зберігати щільно закритим та захищеним від холоду, морозу, ультрафіолетових променів та тепла у провітрюваному місці.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Агрегатний стан: помаранчева рідина - pH: ca. 13,5 - Щільність: ca. 1,09
Біорозкладність: Поверхнево-активна речовина, яка міститься у цьому препараті (поверхнево- активні речовини, які містяться у цьому препараті) задовольняє(ють) вимогам щодо біологічного розпаду, визначеним у Розпорядженні (ЄС) No 648/2004 про синтетичні миючі засоби.

УВАГА!
tetrasodium (1-hydroxyethylidene)bisphosphonate, quaternary C12-14 alkyl methyl amine ethoxylate methyl chloride. Може бути шкідливим для здоров’я при проковтуванні або вдиханні. Спричиняє подразнення шкіри. Спричиняє важкі подразнення очей. Після використання руки ретельно помити. Носити захисні рукавиці / засіб для захисту очей/засіб для захисту обличчя. ПРИ КОНТАКТІ ЗІ ШКІРОЮ: Помити великою кількістю води. ПРИ ВДИХАННІ: При поганому самопочутті зателефонувати у ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ОТРУЙНИХ РЕЧОВИН/лікарю. ПРИ КОНТАКТІ З ОЧИМА: Впродовж кількох хвилин обережно промити водою. По можливості, зняти контактні лінзи (якщо такі є). Промивати далі. При подразненні шкіри: Звернутись до лікаря за консультацією/звернутись за медичною допомогою. Зняти забруднений одяг і попрати перед повторним використанням. При тривалому подразненні очей: Звернутись до лікаря за консультацією/звернутись за медичною допомогою.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.

мотора моторного відсіку