Засіб для видалення слідів від комах антимошка FLOWEY ANTI INSECT W18

293,00
грн
Дуже економний та ефективний екологічний засіб для видалення слідів від комах, на основі поверхнево-активних речовин рослинного походження. Формула цього продукту дозволяє уникнути будь-якого ризику пошкодження тендітних частин транспортного засобу, такого як алюмінієві або хромові смуги, радіаторні решітки, пластикові вставки. Дуже якісно видаляє сліди від комах з лобового скла, фар та лакофарбового покриття кузова автомобіля. Приємно пахне. Анти-мошка.

Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.

ДОЗУВАННЯ
З розпилювачем: розвести водою на 10-20%. Розпилюйте на машину знизу вгору, дайте попрацювати приблизно 1-2 хвилини. Промийте під високим тиском.
Щоб не пошкодити чутливі поверхні, ми рекомендуємо НЕ перевищувати розбавлення 10-15%.

ЗБЕРІГАННЯ:
Зберігати щільно закритим та захищеним від холоду, морозу, ультрафіолетових променів та тепла у провітрюваному місці.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Агрегатний стан : Жовта рідина - pH : ca.13,5 - Щільність : ca. 1,08 Біорозкладність: Поверхнево-активна речовина, яка міститься у цьому препараті (поверхнево-активні речовини, які містяться у цьому препараті) задовольняє(ють) вимогам щодо біологічного розпаду, визначеним у Розпорядженні (ЄС) No 648/2004 про синтетичні миючі засоби.

УВАГА!
tetrasodium (1-hydroxyethylidene)bisphosphonate, quaternary C12-14 alkyl methyl amine ethoxylate methyl chloride. Може бути шкідливим для здоров’я при проковтуванні або вдиханні. Спричиняє подразнення шкіри. Спричиняє важкі подразнення очей. Після використання руки ретельно помити. Носити захисні рукавиці / засіб для захисту очей/засіб для захисту обличчя. ПРИ КОНТАКТІ ЗІ ШКІРОЮ: Помити великою кількістю води. ПРИ ВДИХАННІ: При поганому самопочутті зателефонувати у ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ОТРУЙНИХ РЕЧОВИН/лікарю. ПРИ КОНТАКТІ З ОЧИМА: Впродовж кількох хвилин обережно промити водою. По можливості, зняти контактні лінзи (якщо такі є). Промивати далі. При подразненні шкіри: Звернутись до лікаря за консультацією/звернутись за медичною допомогою. Зняти забруднений одяг і попрати перед повторним використанням. При тривалому подразненні очей: Звернутись до лікаря за консультацією/звернутись за медичною допомогою.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.
Скло