Засіб для видалення нафти, сажі, мінеральних і т.п. забруднень FLOWEY NETRAL ECOLOGIC T3

293,00
грн
Ідеально підходить для миття двигуна, дисків, рами, шасі та причепів вантажного транспорту, с/г транспорту, залізничних вагонів, метро та інших видів транспорту та металу.

T3 FLOWEY NETRAL ECOLOGIC є продуктом для видалення нафти, сажі, забруднень тваринного та рослинного походження, а також мінеральних забруднень. Використовуэться для того, щоб очистити поверхи, стіни, стелі, меблі, димарі, духовки, інструменти, фільтри і т.д.

ДОЗУВАННЯ:
Розчиніть від 1/5 до 1/20 із водою. T3 FLOWEY NETRAL ECOLOGIC використовується із щіткою, тканиною. Розподіляється на всі поверхні, які миються. Не рекомендуємо наносити на скляны поверхні. Завжди ополіскуйте із чистою водою. Носіння рукавичок рекомендується.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Зовнішній вигляд: червона рідина - pH нерозведений: приблизно 13 - pH 1%: приблизно 1,1 г/см³ - Щільність: приблизно 1100. Біодеградація: відповідає критеріям біодеградації, встановленим у Регламенті (ЄС) № 648/2004 щодо миючих засобів.

ОБЕРЕЖНО:
СИМВОЛ: C – КОРОЗИВНИЙ; МІСТИТЬ ГІДРОКСИД НАТРІЮ. R34: Викликає опіки. S20: Під час використання не їсти та не пити. S23: Не дихати дим. S26: У разі потрапляння в очі промити негайно багато води і звернутися за медичною допомогою. S36/37/39: Носіть відповідний захисний одяг, рукавички та захист для очей/обличчя.

АНАЛІЗ:
Відповідає вимогам у рецептурі для використання у галузі кормів (посилання № 81577 Міністерства сільського господарства, служба репресії у справах обману та контролю якості - 75007 Париж).

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.

чищення