Очищувач від металевих вкраплень та тормозного пилу FLOWEY DEOXIDIZER W25

609,00
грн
DEOXIDIZER – це готовий до застосування продукт. Спеціально розроблений для ефективного та безпечного видалення металевого пилу (від гальмівних колодок та інших автомобілів), який потрапляє на кузов автомобіля та прискорює його корозію.

Частинки металу утворюються в основному з гальмівного пилу, вступаючи в реакцію з дощовою водою або вологістю повітря, ці частинки окислюються і пошкоджують фарбу, що прискорює корозію кузова.
Цей продукт видаляє металеві частинки, відновлює кузов автомобіля, повертає оригінальний блиск і уповільнює розвиток корозії, захищаючи кузов.
DEOXIDIZER змінює колір з білуватого в темно-рожевий при контакті з гальмівним пилом та окисом на кузові, що дозволяє побачити його дію. Спеціальні ПАР, що входять до складу, обволікають і розкладають забруднення, що пристали, після чого їх можна просто змити водою.

Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.

ДОЗУВАННЯ:
Якщо кузов автомобіля сильно забруднений, рекомендуємо попередньо вимити кузов автомобіля перед нанесенням засобу. Розпиліть засіб на кузов і залиште на кілька хвилин. Зачекайте, поки колір зміниться. При необхідності обробіть стійкі плями губкою або мікрофіброю, а потім ретельно промийте чистою водою під високим тиском.
Можливе розведення з водою.

ЗБЕРІГАННЯ:
Зберігати в закритому і провітрюваному місці, захищеному від холоду, морозу, ультрафіолету і спеки.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Фізичний стан: Білувата рідина - рН: приблизно 6,5 - Щільність: приблизно 1,11. Вплив на навколишнє середовище: поверхнево-активні речовини, що містяться в цьому продукті, відповідають критеріям біорозкладання, зазначеним у Регламенті (ЄС) No 648/2004 про миючі засоби.

УВАГА!
Містить: меркаптоацетат натрію. Шкідливий при ковтанні. Може завдати шкоди при попаданні на шкіру. Може викликати алергічну реакцію шкіри. Уникайте вдихання пилу/диму/газу/туману/парів/розпилювачів рідини. Одягніть захисні рукавички. Зніміть забруднений одяг і прополощіть його перед повторним використанням. При появі подразнення шкіри або висипу: зверніться до лікаря. Утилізуйте вміст/контейнери відповідно до місцевих правил.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.
Очистка, полировка, твердый воск, удаление тормозной пыли очищення