Автошампунь-піна FLOWEY JET FOAM ЕV14

216,00
грн
Автошампунь-вершкова піна. Застосовується для контактного та/або попереднього миття автомобіля. При нанесенні на кузов автомобіля утворюється густа вершкова піна.

Сильна піна для попереднього миття. Легко змивається статична плівка, дорожний бруд. Не залишає білий наліт. Завдяки спеціальному складу легко змивається і робить покриття автомобіля блискучим з водовідштовхуючим ефектом. Як "універсальний продукт", EV14 рекомендується для миття високим тиском, низьким тиском, а також для ручного миття.

- Може застосовуватись на автомийках самообслуговування
- Відповідає новим CE (REACH) стандартам.
- Містить сурфактанти рослинного походження, отримані з пшениці та буряків.
- Не містить фосфатів, не містить NTA.
- Містить 100% біорозкладні компоненти.
- Ароматизатор без алергенних продуктів.
- Дуже економічна.
- Здатна до розкладання мікроорганізмами.

ДОЗУВАННЯ
Автоматичні системи: продукт використовується не розведений, пристосуйте насос, щоб отримати 10 – 20 г / транспортний засіб; результат залежить від співвідношення води, повітря та піни.

Низький тиск: для дуже брудних автомобілів, і видалення комах, пропорція рідини у воді має бути 1:20-1:30. Нанесення знизу нагору. Час роботи продукту протягом приблизно 60 секунд, потім промийте з високим тиском. Для чистіших автомобілів пропорція 1: 40 або 1: 50 достатня.

Високий тиск: пристосуйте клапан дозування для ефективного миття. Концетрація в носику має становити 0.5 % - 2 %, і температура повинна бути приблизно 40 °C.

Ручний метод: 20-50 г на 10 л води. Використовуйте губку.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.
ддля мийки самообслуговування автошампунь від комах