Парфумований автошампунь для ручного миття FLOWEY CAR SHAMPOO MANUAL W1

248,00
грн
М'який, парфумований та дуже концентрований шампунь для ручного миття автомобілів.

ДОЗУВАННЯ
Ручна мийка: вилийте 3-4 ковпачка в 10 л відро теплої води. Нанесіть та розітріть за допомогою губки або щітки. Промийте чистою водою. Протріть мікрофіброю.
CAR SHAMPOO MANUAL використовується нерозбавленим в дозуючих насосних системах.
Дозування варіюється від 15 до 30 г на транспортний засіб.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати щільно закритим та захищеним від холоду, морозу, ультрафіолетових променів та тепла у провітрюваному місці.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Агрегатний стан: Жовта рідина - pH: ca. 7 - Щільність: ca. 1,02 Біорозкладність: Поверхнево-активна речовина, яка міститься у цьому препараті (поверхнево-активні речовини, які містяться у цьому препараті) задовольняє(ють) вимогам щодо біологічного розпаду, визначеним у Розпорядженні (ЄС) No 648/2004 про синтетичні миючі засоби.

УВАГА
alcohols, C12-14, ethoxylated, sulfates, sodium salts. Спричиняє подразнення шкіри. Спричиняє ушкодження очей важкого ступеню. Після використання руки ретельно помити. Носити захисні рукавиці / засіб для захисту очей/засіб для захисту обличчя. ПРИ КОНТАКТІ ЗІ ШКІРОЮ: Помити великою кількістю води. ПРИ КОНТАКТІ З ОЧИМА: Впродовж кількох хвилин обережно промити водою. По можливості, зняти контактні лінзи (якщо такі є). Промивати далі. Негайно зателефонувати у ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ОТРУЙНИХ РЕЧОВИН / лікарю. Зняти забруднений одяг і попрати перед повторним використанням. При подразненні шкіри: Звернутись до лікаря за консультацією/звернутись за медичною допомогою.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.
для мийки самообслуговування