Очищувач скла FLOWEY GLASS CLEAN S3

293,00
грн
Легко і без розводів чистить скло. Ідеальний засіб для догляду за дзеркалами, склом та іншими блискучими поверхнями. Є дуже економним очищувачем для скла та вікон. Засіб простий у використанні, необхідно очистити ганчіркою без полоскання. Не залишає ніяких слідів.

ДОЗУВАННЯ:
Розвести 1 частину з 10- 15 частинами води. Розподіліть розбавлений продукт на поверхню скла та залишити для дії 15-30-60сек, протріть чистою, м'якою тканиною. Після сушіння скляні поверхні стають чистими та блискучими без жирної плівки.

ЗБЕРІГАННЯ:
Зберігати щільно закритим та захищеним від холоду, морозу, ультрафіолетових променів та тепла у провітрюваному місці.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Агрегатний стан: Синя рідина - pH: ca. 11 - Щільність: ca. 0,98
Біорозкладність: Поверхнево-активна речовина, яка міститься у цьому препараті (поверхнево-активні речовини, які містяться у цьому препараті) задовольняє(ють) вимогам щодо біологічного розпаду, визначеним у Розпорядженні (ЄС) No 648/2004 про синтетичні миючі засоби.

УВАГА!
2-butoxyethanol. Може бути шкідливим для здоров’я при вдиханні. Спричиняє подразнення шкіри. Спричиняє важкі подразнення очей. Після використання руки ретельно помити. Носити захисні рукавиці / засіб для захисту очей/засіб для захисту обличчя. ПРИ КОНТАКТІ ЗІ ШКІРОЮ: Помити великою кількістю води. ПРИ ВДИХАННІ: При поганому самопочутті зателефонувати у ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ОТРУЙНИХ РЕЧОВИН/лікарю. ПРИ КОНТАКТІ З ОЧИМА: Впродовж кількох хвилин обережно промити водою. По можливості, зняти контактні лінзи (якщо такі є). Промивати далі. При подразненні шкіри: Звернутись до лікаря за консультацією/звернутись за медичною допомогою. Зняти забруднений одяг і попрати перед повторним використанням. При тривалому подразненні очей: Звернутись до лікаря за консультацією/звернутись за медичною допомогою.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.
скло лобове вітрове