Засіб для видалення плям від бітуму, смоли та жиру FLOWEY TAR REMOVER W9

945,00
грн

Засіб для видалення плям від бітуму, смоли та жиру (навіть старих) на всіх типах кузова. Ідеально та дбайливо очищає лаковані та пластикові покриття, не пошкоджуючи їх.


Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Нанести розпиленням або просочуванням сухою тканиною, дати подіяти та протерти оброблені поверхні абсорбуючим папером. Промийте чистою водою або вимийте кузов.

УВАГА!
xylene, hydrocarbons C10-13 n-alkanes, isoalkanes, cyclics <2% aromatics, ethylbenzene, toluene. Рідина і випаровування легкозаймисті. Може бути шкідливим для здоров’я при контакті зі шкірою або вдиханні. Спричиняє подразнення шкіри. Може бути смертельним при проковтуванні і проникненні у дихальні шляхи. Тримати подалі від жари/іскор/відкритого полум’я/ гарячих поверхонь. Не палити.
ПРИ ПРОКОВТУВАННІ: Негайно зателефонувати у ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ОТРУЙНИХ РЕЧОВИН/лікарю. НЕ викликати блювання.
ПРИ КОНТАКТІ ЗІ ШКІРОЮ (або волоссям): Негайно зняти усі забруднені і просочені продуктом частини одягу. Змити шкіру водою/прийняти душ. Зняти забруднений одяг і попрати перед повторним використанням.
Зберігати під замком. Вміст/ємність утилізувати згідно з місцевими приписами.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.

Очищення бітум