Сильно-абразивна полірувальна паста FLOWEY HARD CUT POLISH P8

P8
1598,00
грн

Полірувальна паста нового покоління, розроблена на основі мікро абразивних кристалів Polygrad, які підлаштовуються під структуру ЛФП, мʼяко та якісно полірують, а після закінчення, вони самі розпадаються, що дає ідеальний результат полірування. Висока поліруюча здатність цього продукту робить його  ідеальним продуктом для складних робіт з очищення та полірування. HARD CUT POLISH дозволяє швидко видалити шліфувальні подряпини і відполірувати тьмяні лаки.


Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.


Спосіб нанесення: Нанесіть на поверхню, за допомогою вимкненої полірувальної машинки. Далі увімкніть полірувальну машину та обробіть ділянку за ділянкою. Використовуйте полірувальну машинку з жорстким полірувальним кругом. Після обробки цим продуктом, рекомендуємо наносити склади P9 MEDIUM CUT POLISH та P10 FINE CUT POLISH, щоб отримати ідеальне глянцеве покриття та високий рівень захисту.


Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.


Об'єм: 1 л.

Полірування