Середньо-абразивна полірувальна паста FLOWEY MEDIUM CUT POLISH P9

P9
1508,00
грн

Полірувальна паста нового покоління, розроблена на основі мікро абразивних кристалів Polygrad, які підлаштовуються під структуру ЛФП, мʼяко та якісно полірують, а після закінчення, вони самі розпадаються, що дає ідеальний результат полірування. MEDIUM CUT POLISH розроблений для відновлення лаків, що злегка потьмяніли, є ідеальним продуктом для полірування після нанесення P8 HARD CUT POLISH. Надає високого рівня глянцю.


Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.


Спосіб нанесення: Нанесіть на поверхню, за допомогою вимкненої полірувальної машинки. Далі увімкніть полірувальну машину та обробіть ділянку за ділянкою. Використовуйте полірувальну машинку з полірувальним кругом середньої жорсткості. Після обробки цим продуктом, рекомендуємо наносити склади P10 FINE CUT POLISH, щоб отримати ідеальне глянцеве покриття та високий рівень захисту.


Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.


Об'єм: 1 л.

Полірування