Універсальна полірувальна паста 3в1 FLOWEY POLISH 3IN1 P11

P11
1598,00
грн

Поліроль нового покоління, розроблена на основі мікро абразивних кристалів Polygrad, які підлаштовуються під структуру ЛФП, мʼяко та якісно полірують, а після закінчення, вони самі розпадаються, що дає ідеальний результат полірування. Завдяки своїй спеціальній та інноваційній формулі, POLISH 3 IN 1 поєднує в собі властивості справжньої універсальної поліролі, здатної очищати, полірувати та надавати блиск всім типам кузовів за одну обробку та здійснювати захист кузова.


Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.


Спосіб нанесення: Нанесіть горошину поліролі на подушку (середньої жорсткості) і розподіліть поліроль на оброблюваній ділянці перед початком роботи за допомогою вимкненої полірувальної машинки. Потім відполіруйте із середньою швидкістю обертання, поки не отримаєте бажаного результату.


Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.


Об'єм: 1 л.

Полірування