Слабо-абразивна полірувальна паста FLOWEY FINE CUT POLISH P10

P10
1508,00
грн

Полірувальна паста нового покоління, розроблена на основі мікро абразивних кристалів Polygrad, які підлаштовуються під структуру ЛФП, мʼяко та якісно полірують, а після закінчення, вони самі розпадаються, що дає ідеальний результат полірування. Завдяки своїй особливій формулі, FINE CUT POLISH є чудовою фінішною поліроллю. Вона надає дзеркального блиску без розводів та м'яко очищає кузов під час полірування. FINE CUT POLISH – це ідеальне рішення для догляду за новим лаковим покриттям або лаком у відмінному стані. Може використовуватися після нанесення P8/P9 на старих або пошкоджених кузовах автомобілів. Захищає кузов.


Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.


Спосіб нанесення: Нанесіть на поверхню, за допомогою вимкненої полірувальної машинки. Далі увімкніть полірувальну машину та обробіть ділянку за ділянкою. Використовуйте полірувальну машинку з мʼяким полірувальним кругом. Можна наносити вручну за допомогою м'якої тканини і як завершальний етап обробляти мікрофіброю А1/А2. Результат буде ідеальним.


Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.


Об'єм: 1 л.

Полірування