Нейтральний очищувач дисків FLOWEY WHEEL CLEANER NEUTRAL R10

540,00
грн
Це готовий до використання миючий засіб, спеціально розроблений для ручного миття дисків. Дуже якісно очищає від пилу гальма, дорожнього бруду, не шкодить шинам. Специфіка його складу робить його відмінним вибором у співвідношенні ефективність очищення до матеріалів та користувачам.

Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.

ВИКОРИСТАННЯ:
Обприсніть диск колеса та залиште його на кілька хвилин. Зачекайте, поки колір не зміниться. При необхідності протріть стійкі плями щіткою, потім ретельно промийте чистою водою під високим тиском.

ЗБЕРІГАННЯ:
Зберігати щільно закритим та захищеним від холоду, морозу, ультрафіолетових променів та тепла у провітрюваному місці

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Агрегатний стан: Білувата рідина - pH: ca. 6,5- Щільність: ca. 1,11
Біорозкладність: Поверхнево-активна речовина, яка міститься у цьому препараті (поверхнево-активні речовини, які містяться у цьому препараті) задовольняє(ють) вимогам щодо біологічного розпаду, визначеним у Розпорядженні (ЄС) No 648/2004 про синтетичні миючі засоби.

УВАГА!
sodium mercaptoacetate, 2-benzylideneoc- tanal.Шкідливий для здоров’я при проковтуванні.Може бути шкідливим для здоров’я при контакті зі шкірою.Може спричиняти алергічні реакції шкіри.Уникати вдихання пилу/диму/газу/ туману/пару/аерозолю. Носити захисні рукавиці. ПРИ ПРОКОВТУВАННІ: При поганому самопочутті зателефонувати у ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ОТРУЙНИХ РЕЧОВИН/лікарю. Прополоскати рот. Зняти забруднений одяг і попрати перед повторним використанням. При подразненні шкіри або при висипі на шкірі: Звернутись до лікаря за консультацією/ звернутись за медичною допомогою. Вміст/ємність утилізувати згідно з місцевими приписами.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.

очищення дисків