Лужний очищувач дисків FLOWEY WHEEL CLEANER ALKALINE R1

293,00
грн
Дуже легко очищає лаковані алюмінієві колісні диски, сталеві колісні диски та ковпаки. Видаляє поклади та пил від гальм та відновлює первісний зовнішній вигляд коліс.

Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.

ДОЗУВАННЯ
Застосовувати R1 WHEEL CLEANER ALKALINE за допомогою розпилювача, розведеного від 1/3 до 1/10 водою, дати постояти кілька хвилин. Потріть стійкі плями, якщо це необхідно, та ретельно промийте чистою водою під тиском.

Запобігайте потраплянню прямих сонячних променів під час роботи. При сильній спеці ми рекомендуємо змочувати диски в першу чергу. Ніколи не залишайте продукт висихати на дисках. Завжди ретельно промивайте чистою водою. Не використовуйте на мотоциклах або нелакованих алюмінієвих колісних дисках.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати щільно закритим та захищеним від холоду, морозу, ультрафіолетових променів та тепла у провітрюваному місці.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Агрегатний стан: червона рідина - pH: ca. 13,5 - Щільність: ca. 1,08
Біорозкладність: Поверхнево-активна речовина, яка міститься у цьому препараті (поверхнево-активні речовини, які містяться у цьому препараті) задовольняє(ють) вимогам щодо біологічного розпаду, визначеним у Розпорядженні (ЄС) No 648/2004 про синтетичні миючі засоби.
УВАГА sodium hydroxide. Може бути шкідливим для здоров’я при вдиханні. Спричиняє важкі хімічні опіки шкіри і ушкодження очей важкого ступеню. Не вдихати пил або туман. Носити захисні рукавиці/захисний одяг/засіб для захисту очей/засіб для захисту обличчя. ПРИ КОНТАКТІ ЗІ ШКІРОЮ (або волоссям): Негайно зняти усі забруднені і просочені продуктом частини одягу. Змити шкіру водою/прийняти душ. ПРИ КОНТАКТІ З ОЧИМА: Впродовж кількох хвилин обережно промити водою. По можливості, зняти контактні лінзи (якщо такі є). Промивати далі. Негайно зателефонувати у ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ОТРУЙНИХ РЕЧОВИН / лікарю. Вміст/ємність утилізувати згідно з місцевими приписами.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.
очищення дисків