Чорнитель шин FLOWEY BRILLO GOMME R4

360,00
грн
Засіб для чорніння шин. Надає шинам глибокій чорний кольор та вигляд нової гуми. Оновлює гуму, надає матовий блиск, має антистатичний ефект. Без силікону. BRILLO GOMME легко застосовувати, він дуже добре адаптується до текстури шин.

Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Розпиліть або використовуйте за допомогою губки, щоб покрити поверхність шин та залиште щоб просохло. Можна розводити з водою 1:1.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ:
Не розпилюйте на протектор шини, а також на гальмівні диски та барабани. Не використовуйте на шинах мотоциклів або велосипедів.
Дотримуйтесь звичайних заходів безпеки під час використання хімічних продуктів і використовуйте відповідні засоби індивідуального захисту.
Для отримання більш детальної інформації зверніться до нашої технічної підтримки.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.

Чорнення гуми чорнитель