Відновлювач шин FLOWEY TIRE REMOVER R3

360,00
грн

Забезпечує сатиновий блиск боковинам шин. Освіжає та надає гумі вигляд нової. Має виражені гідрофобні та антистатичні властивості.

Спеціальний засіб для відновлення шин. Відновлює глибину та насиченість кольору елемента та надає йому розкішного матового відтінку, без зайвого блиску.
Має антистатичні властивості і зберігає привабливий зовнішній вигляд шини на досить тривалий період часу. Завдяки гідрофобним властивостям дуже добре відштовхує воду та захищає від бруду. Легкий у використанні TIRE REMOVER ідеально адаптується до текстури шини.

Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Розпиліть або нанесіть TIRE REMOVER губкою. Потріть, щоб рівномірно покрити поверхню, і дайте висохнути 30-40 сек.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ:
Не розпилюйте на протектор шини, а також на гальмівні диски та барабани. Не використовуйте на шинах мотоциклів або велосипедів.
Дотримуйтесь звичайних заходів безпеки під час використання хімічних продуктів і використовуйте відповідні засоби індивідуального захисту.
Для отримання більш детальної інформації зверніться до нашої технічної підтримки.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.

Чорнення гуми чорнитель