Універсальний очищувач FLOWEY GENERAL CLEANER W7

270,00
грн
Легко видаляє забруднення, характерні як для салону автомобіля, так і для кузова. Застосовується для очищення пластику, текстилю, шкіри.
Універсальний засіб для очищення салону та екстер'єру автомобілів.

Прекрасно зарекомендував себе як продукт для детейлінг-студій.

ДОЗУВАННЯ:
Використовується в розведенні водою на 10-20% в залежності від ступеня забруднення очищуються. Розподіліть, потім протріть щіткою або губкою. Залиште працювати та протріть вбираючою тканиною. Для отримання більш детальної інформації зверніться в нашу службу технічної підтримки.

ЗБЕРІГАННЯ:
Зберігати щільно закритим та захищеним від холоду, морозу, ультрафіолетових променів та тепла у провітрюваному місці.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Агрегатний стан: Світло-жовта рідина - pH: ca. 13,5 - Щільність: ca. 1,09
Біорозкладність: Поверхнево-активна речовина, яка міститься у цьому препараті (поверхнево-активні речовини, які містяться у цьому препараті) задовольняє(ють) вимогам щодо біологічного розпаду, визначеним у Розпорядженні (ЄС) No 648/2004 про синтетичні миючі засоби.

УВАГА !
sodium hydroxide. Може бути шкідливим для здоров’я при вдиханні. Спричиняє важкі хімічні опіки шкіри і ушкодження очей важкого ступеню. Не вдихати пил або туман. Носити захисні рукавиці/захисний одяг/засіб для захисту очей/засіб для захисту обличчя. ПРИ КОНТАКТІ ЗІ ШКІРОЮ (або волоссям): Негайно зняти усі забруднені і просочені продуктом частини одягу. Змити шкіру водою/прийняти душ. ПРИ КОНТАКТІ З ОЧИМА: Впродовж кількох хвилин обережно промити водою. По можливості, зняти контактні лінзи (якщо такі є). Промивати далі. Негайно зателефонувати у ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ОТРУЙНИХ РЕЧОВИН / лікарю. Вміст/ємність утилізувати згідно з місцевими приписами.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.
Хімчистка, очищення салону шкіра