Промисловий універсальний очищувач FLOWEY DEOX PREMIUM Т52

405,00
грн
Професійний універсальний очисник. Розроблений для очищення, оновлення всіх видів поверхонь, таких як плитка, стіни, підлога, машини, щітки, нержавіюча сталь, метал, алюміній, лінолеум. Видаляє всі види забруднень, такі як вапняк, цемент, іржа. Відновлює пожовклі або тьмяні поверхні. Уповільнює процес корозії. Не містить фтористоводневої кислоти, що робить його набагато менш небезпечним для користувача.

Продукт здійснює глибоке очищення, видалення накипу та розкислення . Це дозволяє швидко видалити всі види забруднень, таких як вапняк, цемент, іржа, оксидів всіх типів і відновлює пожовклі або тьмяні поверхні, уповільнює процес корозії.

УВАГА!
Не використовуйте на скляних поверхнях!

ДОЗУВАННЯ:
Для інтенсивной очистки використовуйте нерозведеним. Для інших застосувань розбавляйте залежно від ступеня забруднення: від 10 до 50%, потім нанесіть засіб за допомогою розпилювача або щітки. Залишіть на 0,5-1 хвилину, за потреби слід потерти щіткою, а потім змити водою.

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
Індустріальний бетон, смола, епоксидна смола або поліуретан, цегла та кахельна підлога. Індустріальні зали, харчова та сільськогосподарська промисловість, басейни.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Фізичний стан: безбарвна рідина; PH: 1, щільність: 1.05. Біорозкладність: продукт відповідає критеріям біорозкла- дання, викладеним у Регламенті (ЄС) No 648/2004 за миючими засобами.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.