Миючий знежирюючий засіб FLOWEY NETRAL STRONG T43

315,00
грн
NETRAL STRONG є миючим знежирюючим засобом, що підходить для будь-яких поверхонь та індустріальних машин (знежирення бензинових або дизельних двигунів, індустріального обладнання, сільського господарського транспорту, цивільний та морський флот). Дуже добре розчиняє: жир, сажа та нафта нафтохімічні сполуки, овочі та бруд мінерального походження. Може застосовуватись у харчовій промисловості.
Застосовується для індустріальних поверхонь, духовок, машин, фільтрів і т.д. Ідеально підходить для миття двигуна, дисків, рами, шасі та причепів вантажного транспорту, с/г транспорту, залізничних вагонів, метро та інших видів транспорту, а також промислового та металевого обладнання.

ДОЗУВАННЯ:
Розчиніть від 1/5 до 1/20 із водою. T43 NETRAL STRONG використовується зі щіткою, тканиною, пульвелізатором, на всіх поверхнях, що миються.
Не рекомендується використання на склі. Завжди ополіскуйте із чистою водою. Носіння рукавичок рекомендується.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Зовнішній вигляд: безбарвна рідина - pH нерозведений: 14 - Щільність: 1,1. Окружність: відповідає критеріям біодеградації, встановленим у Регламенті (ЄС) № 648/2004 щодо миючих засобів.

ОБЕРЕЖНО:
СИМВОЛ: C – корозивний; містить натрій гідроксид. R34: Викликає опіки. S20: Під час використання не їсти та не пити. S23: Не дихати дим. S26: У разі потрапляння в очі промити негайно багато води і звернутися за медичною допомогою. S29: Не виливати в каналізацію. S36/37/39: Носіть відповідний захисний одяг, рукавички та захист для очей/обличчя.

КОНТАКТ З ПРОДУКТАМИ: відповідає декрету від 8 вересня 1999 р. французького міністерства економіки, фінансів та промисловості щодо продуктів, що використовуються для очищення матеріалів, та об'єктів, що контактують з продовольством.

Інформація, що міститься тут, дана з нашого досвіду та точних знань, але оскільки обставини та умови, в яких може використовуватися продукт, знаходяться поза нашим контролем, ми не приймаємо відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження, які можуть виникнути при використанні продукту. Професійні засоби вимагають відповідних навичок, а ми завжди готові проконсультувати Вас.
очищення