Автовласникам
Зручній обʼєм упаковки для особистого використання як з автомобілем у гаражі, так і для домашнього господарства.
Професіоналам
Професійна лінійка продуктів FLOWEY у зручних каністрах по 5 л та 25 л для використання на автомийках, портальних мийках, автомийках самообслуговування та студіях детейлінгу.
Клінінг
Асортимент професійної продукції FLOWEY розроблений для використання у будь яких сферах, наприклад: муніципальне господарство, харчова промисловість, СТО, HoReCa, громадські місця і т.п.
У 1990 році Філіп Флоріо та Саймон Вайнахтер вирішили створити компанію FLOWEY® у Великому Герцогстві Люксембург.

Компанія, що спеціалізується на виробництві засобів для чищення, стала символом якості та інновацій у виробництві засобів для догляду за автомобілем та клінінгу по всій Європі.

Наші основні цінності: якість, ефективність, сумісність та інновації. Ці цінності формують основу для постійної взаємодії між FLOWEY® та її клієнтами та партнерами.
Сертифікати якості
Made in Luxembourg
Пропонуючи продукти FLOWEY® своїм клієнтам, ми докладаємо всіх зусиль, щоб розвинути та підтримати необхідний рівень обслуговування в межах їхнього власного бізнесу.

Наші ноу-хау допомагають нашим партнерам стати експертами в галузі догляду за автомобілем та клінінгу, у той час як наша мета полягає у задоволенні бажання клієнтів підтримувати ідеальну чистоту у всьому.

FLOWEY® розвивається, виготовляючи кілька напрямків професійних продуктів, які є панівними продуктами у різних країнах Європейського Союзу та за його межами.

Продукти FLOWEY®, «Made in Luxembourg» - відповідають останнім законам ЄС щодо здоров'я та безпеки та навколишнього середовища.
Контакти
skatwashukraine@gmail.com

+38 (067) 374-03-00

+38 (044) 583-03-19


Українa, м. Київ, вул. Якова Гніздовського, 1Д
*Натискаючи на кнопку, ви автоматично погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності
Час роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 18:00

Сб-Нд: Вихідний